Ankara Muhasebeci

Trendyol’a fatura nasıl kesilir?

Web üzerinden satış yapma hedefiniz varsa ve Trendyol’da mağaza açmanız gerekiyorsa Trendyol üzerinden yaptığınız alışverişleri gerçekten almak istiyorsunuz. Trendyol bayilerinin yaptıkları her işlem için bir makbuz vermeleri ve söz konusu makbuzları Trendyol’a ibraz etmeleri gerektiğinden.

Trendyol E-Fiş nasıl verilir? Trendyol üzerinden e-tebligat verebilmek için öncelikle e-dekont üyeliğine ihtiyacınız var. Tamamen Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) e-Belge Geçidi programı ile entegre olan Shopside ile dilerseniz tüm online iş mağazalarınızı ön muhasebe yapmadan işlem yapabilirsiniz.

Trendyol e-İhalelerini Ankara Muhasebeci e-Ticaret ile kolayca kesip gönderin Ankara Muhasebeci web tabanlı işletme kuruluşu ile yaklaşan talepleriniz için doğal olarak talepte bulunabilir ve müşterilerinize e-posta yoluyla talep gönderebilirsiniz. Ayrıca 14 gün boyunca internet işletme fişi kombinasyonunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ankara Muhasebeci web tabanlı iş e-dekontu katılmanın farklı faydaları şunlardır:

Uygulamayı temelde iki aşamada tanıtabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ana aşamada, kontör yükleme ücreti ödemezsiniz. Sicilinizde yer alan hediye kredilerden yararlanabilirsiniz.

E-makbuz ve e-belge taleplerinizi hemen vermeye başlayabilirsiniz.

Taleplerinizi anında yapabilir ve doğal olarak müşterilerinize makbuz mesajları gönderebilirsiniz.

Tek Shopside ekranından tüm taleplerinizi şüphesiz halledebilirsiniz.

Ankara Muhasebeci’nin e-makbuz entegrasyonu sayesinde Trendyol taleplerinizi çok zorlanmadan gerçekleştirebilir ve tüm online iş alışverişlerinizi tek bir noktadan halledebilirsiniz. e-Fatura nedir ve nasıl kullanılır? İnovasyonun hayatımızı tamamen kolaylaştırdığı bu dönemde, ticarette elektronik makbuz zaman dilimine geçiş bizim için kaçınılmaz hale geldi. Basılı makbuzun elektronik hali olarak nitelendirebileceğimiz e-makbuz, kağıt makbuzla aynı özelliklere sahiptir. E-fatura çerçevesine geçmek için hem alıcının hem de satıcının bir elektronik fatura çerçevesi olması gerekir.

Bu sisteme katıldığınız noktada GİB çatısı tarafından tanınarak hiç şüphesiz nöbetçi kimlik numaranız ile e-dekont yapabilirsiniz. E-Makbuz çerçevesi için hatırlanmadan e-tebligat gönderemezsiniz. Bu durum için alıcıya e-fiş yerine e-belge göndermeniz gerekmektedir.

Trendyol’da e-makbuz nasıl verilir? Trendyol üzerinden e-makbuz vermek için aşağıdaki 6 aşamayı takip etmeniz yeterli olacaktır:

 

Paylaş